Przedsiębiorstwo „Agrol” w obecnej postaci działa od 1999 roku. Projektując i realizując zadania stawiamy na jakość i solidność a punktem wyjścia są upodobania i oczekiwania Inwestora. Podstawą profesjonalizmu są studia na Wydziale Ogrodniczym Akademii Rolniczej w Poznaniu (Irena Przydróżna). Stale poszerzamy swoją wiedzę i doświadczenia uczestnicząc w kursach, szkoleniach i seminariach organizowanych między innymi przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów – Poznań, Agencję Promocji Zieleni – Warszawa, Info-Inwest – Poznań. Uczestniczymy również cyklicznie w targach i wystawach ogrodniczych i architektury krajobrazu m. in. Chelsea Flower Show w Londynie, Festiwal Dwóch Brzegów w Stasburgu, Zieleń To Życie w Warszawie, Polagra w Poznaniu, Gardenia w Poznaniu jako obserwatorzy lub wystawcy. 

 Wszystkie zaświadczenia i certyfikaty są do wglądu u Właściciela. 

 Firma należy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów.

Nasza książka

Irena Przydróżna jest współautorką książki "Ogród w pojemnikach" wydanej przez Oficynę Wydawniczą Multico w czerwcu 2011. Zapraszamy do lektury! :-)

My na Gardenii 2011

W dniach 25 - 27.02.2011 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywały się Targi Ogrodnicze Gardenia 2011. Byliśmy członkiem kilkuosobowego zespołu, który zaprojektował i wykonał aranżację ogrodu pokazowego OSTO pod nazwą "Ogród Spotkań". Aranżacja ta została wyróżniona nagrodą Acanthus Aureus.

My w telewizji

W czerwcu i wrześniu 2010 roku w projektowanym i urządzonym przez naszą firmę ogrodzie Pani Elżbiety Kuśnierek w Osiecznej gościła ekipa TVN Meteo. Nakręcony podczas tej wizyty materiał został pokazany aż w dwóch odcinkach programu Maja w ogrodzie - odc. 291 i 292 emitowanych 10. i 17. października 2010 roku na antenie TVN Meteo, TVN 24 i TVN Style.

Poniżej kilka zdjęć z prac nad programem.

 

Prasa o nas

Kontakt

AGROL Tereny Zieleni

mgr inż. Irena Przydróżna

ul. Magazynowa 4
64-100 Leszno

tel. (065) 529 21 44
fax. (065) 529 57 32
kom. 0 601 082 100
agrol(at)ornet.com.pl

 

Ogród w Gołanicach I
Ogród w Gołanicach I

 

OSTO

OSTO Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów OSTO jest pierwszą i jedyną w Polsce organizacją powołaną dla Twórców Ogrodów. Twórców pojmowanych szeroko, bo i jako projektantów, jak też budowniczych terenów zieleni.